fit4you

Fit4you vegan excellence protein


KATEGORIE A FILTRE

Fit4you vegan excellence protein


679,00 1049,00  s DPH

SKLADEM


✔️72% bílkovin

✔️lehko stravitelný

✔️slazený přírodním sladidlem – stévií, která nemá vliv na hladinu cukru v krvi

✔️vynikající aminokyselinový profil

Ocenění v mezinárodní soutěži za inovativní produkt

V roce 2019 jsme vyhráli 1. místo v mezinárodní soutěži mezi 4000 firmami z celého světa za náš VEGAN protein. Bylo to kvůli jeho:

  1. Chuti
  2. Složení, díky kterému nedělá problém ani lidem s alergiemi.
Code EAN: Katalogové číslo: - Kategorií: , , ,

Popis

ZÁKLADNÍ INFORMACE O PRODUKTU

Fit4You Vegan Excellence je rostlinný protein s obsahem 72% bílkovin kombinovaný z rýžového, hrachového a konopného proteinu nejvyšší kvality bez tepelných úprav, slazený speciálním přírodním sladidlem – stévií, který nemá vliv na krevní cukr a je vhodný i pro diabetiky a aktivní lidi trpících různými intolerance a problémy s trávením. Jsou také přidány trávicí enzymy, vitamín D3 a chuť pravého holandského kakaa.

Proč právě Fit4You Vegan Excellence?

Jeho pravidelné užívání napomáhá k regeneraci organismu hlavně po fyzické zátěži, budování kvalitní přirozené svalové hmoty bez zbytečného tuku, doplňuje tělu životně důležité aminokyseliny pro jeho správnou funkci, je snadno stravitelný což má za následek odlehčení trávicí soustavy a ušetření energie, kterou tělo musí vynaložit na rozložení tuhé a špatně kombinované potravy jako například maso s rýží a k tomu sladký dezert. Má příznivý vliv na udržení správného Ph v organismu. Překyselení organismu nesprávnou výživou, stresovým životním stylem má za následek rychlé opotřebení organismu, úbytek životně důležitých minerálů například v kostech a vznik nespočtu civilizačních chorob jako obezita, cukrovka, Alzheimer, syndrom ADHD a podobně. V neposlední řadě chceme připomenout, že pokud Vám záleží na životním prostředí přechod na rostlinnou stravu, nebo její částečné zařazení do vaší životosprávy s omezením konzumace masných výrobků výrazně napomáhá k redukci škodlivých vlivů jako znehodnocování orné půdy, používání těžkých chemikálií a pesticidů pro velkochovy dobytka, zabírání stále větších ploch pro pěstování potravy pro konzumní zvířata a podobně. Veganský a vegetariánský styl života oslovuje stále více lidí pro množství jeho benefitů a je více než jisté že tento trend bude v budoucnu exponenciálně narůstat.

SLOŽENÍ A VÝŽIVOVÉ HODNOTY

výživové údaje na 100g na 34g (dávka) * RI (34g)
energie 1549kJ / 371kcal 527kJ / 126kcal 7%
tuky 4,2g 1,4g 2%
z toho nasycené mastné kyseliny 0,5g 0,17g <1%
sacharidy 12,1g 4,1g 0,5%
z toho cukry 2,4g 0,8g <1%
vláknina 4,1g 1,4g
bílkoviny 72,1g 24,5g 50%
sůl 0,49g 0,16g <1%

* RI: Referenční příjem průměrného dospělého na jednu dávku. (8400 kJ / 2000 kcal)

Složení:
Rýžový proteinový izolát, hrachový proteinový izolát, konopný protein, stévie, kakaový prášek, aroma, enzymy, xantan, oxid křemičitý – protispékavá látka, vitamín D3

Dávkování:
1 vrchovatou odměrku (34g) rozmíchejte v 250ml vody, kokosovém nebo mandlovém mléce

 

Název

Přejít nahoru